زیبایی پاییز

ضمن تسلیت ایام حزن انگیز و اندوه عاشورای حسینی چون سعادت یار شد و روز عاشورا را در محل گذراندیم طبیعت باغشاه را نیز خالی از لطف ندانستیم که در این روز با بارندگی هنگام عصر و شب  حال و هوای دیگری گرفته بود گرچه هوای کاملاً پاییزی و خنکی بر باغشاه پهنه گسترده بود منتهی زیبایی برگ درختان که در رنگهای زرد و پاییزی شکل جدیدی به منازل اهالی باغشاه داده بود ویژگی و لذت خاص خود را داشت که به جهت تجدید دیدار بعضی از دوستانی که موفق نشدند این ایام به ولایت مادری خود سربزنند چند تا عکس تهیه کردم که تقدیم حضورتان می کنم تا زیبایی زندگی تان باشد ./ 5 نظر / 41 بازدید
تم خرمنی

اگر سیاه سپید باشی ـپاییزت بدون رنگ باشه ـ بیابانی بدون درخت باشی ـ همسایه ات اسرار جنگ باشه ـ برای شهریها محل و ولایت باشی ـ برای دگران کوهی از سنگ باشی با تمام اوصاف نداشته ات وزیبا تر از اوصاف داشته ات تو را . . .

کامران

سلام..و...رسیدن به خیر

آزادمهر

سلام من مدیرشبکه اشتراک لینک آزادمهر هستم. بهتون تبریک میگم بخاطر وبلاگ خوبی که دارید. آزادمهر یک شبکه ی اشتراک لینک وبلاگ است که سعی دارد وبلاگ های سطح استان کرمان را دور هم جمع کند تا راحتتر بتوانند باهم در ارتباط باشند ،مطالب همدیگر را بخوانند ،نظر بدهند و از ایده های همدیگر استفاده کنند. لطفا بعد از دریافت این پیام با ما تماس بگیرید. منتظر حضور گرمتان هستیم. www.azadmehr.com راه های ارتباطی ما: Email: azad.mehr@chmail.ir عضویت در آزادمهر و ارسال پیام به admin از طریق اکانت آزادمهر خود ارسال پیامک به شماره ی: 30005720000031 "آزادمهر را به دوستان خود معرفی کنید"

پاپری

دوست دارم آقا بارون با ژست عصا زدن تو حیاطش

افي

ملا رو داشته باش