باغشاه

زادگاه من باغشاه

ویندوز ۷ نسخه RC آماده برای دانلود
ساعت ۸:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٧  کلمات کلیدی:

سرانجام انتظار تمام شد زیرا مایکروسافت صفحه مربوط به دانلود جدیدترین نگارش از سیستم عامل ویندوز ۷ را در وب سایت خود فعال نموده است.


همچنانکه در خبرهای چند روز گذشته نیز پیش بینی شده بود، مایکروسافت طبق برنامه زمانی و به موقع ویندوز ۷ نسخه RC را منتشر نمود. طبق آنچه در صفحه دانلود ویندوز ۷ نوشته شده است:

- هیچگونه عجله ای برای دریافت نسخه RC لازم نیست. امکان دریافت این نسخه تا ماه ژولای سال ۲۰۰۹ وجود دارد و محدودیتی نیز از بابت شماره سریال نیست. پس زمان کافی برای دریافت آن خواهید داشت.
- به تقویم روی میز خود توجه کنید. نسخه RC ویندوز ۷ در تاریخ ۱ ژوئن سال ۲۰۱۰ منقضی می شود و پس از آن در صورت پاک نشدن از روی سیستم، از ابتدای ماه مارچ سال ۲۰۱۰ کامپیوتر شما به صورت خودکار پس از گذشت ۲ ساعت خاموش می شود. البته دو هفته زودتر، ویندوز اخطاری در این رابطه را به نمایش می گذارد.
- از تمامی اطلاعات مهم خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. مایکروسافت تاکید می کند نسخه RC را بر روی سیستم های دارای اهمیت (خانگی/اداری) نصب نکنید زیرا هنوز نهایی نشده است و ممکن است دارای اشکالاتی باشد.
- قبل از نصب این نسخه، راهنمای آنرا مطالعه نمایید تا اطلاعات کاملی پیرامون آن بدست آورید.
- کامپیوتر خود را به روز نگاه دارید. همواره گزینه بروز رسانی خودکار را در ویندوز ۷ در حال فعال قرار دهید تا اگر فایل اصلاحیه ای منتشر شد آنرا مستقیماً دریافت و نصب کنید.
- امکان نصب ویندوز ۷ نسخه RC بر روی سیستم های مجهز به ویندوز ویستا بدون هرگونه مشکلی وجود دارد. اما اگر از ویندوزهای XP یا ویندوز ۷ نسخه Beta استفاده می کنید، حتماً قبل از ارتقاء از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کرده، سپس ویندوزهای قدیمی را پاک نموده و از پایه ویندوز ۷ را نصب کنید.جهت دریافت این سیستم عامل می توانید به صفحه “مرکز دانلود مایکروسافت” مراجعه نمایید و ویندوز ۷ نسخه RC را دریافت کنید. همچنین یک فایل ISO نیز در “وب سایت Technet” برای دانلود وجود دارد و در نهایت لینک های موجود در سایت Rapidshare که امید عزیز زحمت آنها را کشیده است و در بخش نظرات وجود دارند. در صورتیکه برای نصب (Install) این سیستم مشکلی بوجود آمد آنرا در “انجمن ها” مطرح نمایید.


 
 
 
 

Jamasebi.blogfa.com